Posibila sarcina?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp15033021039917 cu 10 ani in urma.

Buna Ziua,am intrebare daca ma poate ajuta cineva? Am facut 2 teste de sarcina ,unul a iesit negativ iar al 2 lei ,a 2 a liniuta nu era f clara.. Se vedea f putin dar nu asa de accentuata ca prima liniuta..CM mi-a intarziat 3 zile ..de 8 luni am CM regulat.. De 3 zile am avut dureri ca si cum ar veni menstruatia, insa abia azi dim a venit CM iar aseara am facut cele 2 teste.posibil sa fie CM peste sarcina?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Pentru certitudine, determinati din sange HCG- care va iesi crescut in caz de sarcina.