posibila sarcina?

Sarcina

Postata de adyyyy cu 10 ani in urma.

buna ziua !este posibil sa fiu insarcinata daca la testul de sarcina facut a aparut prima data o liniuta si apoi l am lasat intr un sertar dupa cateva ore a aparut si cea de a 2 dar foarte pala?

Raspunsuri (4)

adina.alexandra77

acum 10 ani

Pe prospectul testelor scrie ca dupa 10 minute rezultatele pot fi gresite. E valabil doar ce iti apare pe test in intervalul mentionat in prospect, nu ce apare dupa cateva ore. Dupa intervalul de timp respectiv, rezultatul se poate schimba...

adyyyy

acum 10 ani

va multumesc pentru raspuns.intre timp am mai facut un test clear blue si in mai putin de 10 minute se vedea o umbra si la cea de a doua liniuta.intrebarea este daca cea de a doua liniuta este normal sa se vada chiar daca este foarte putin vizibila

ciuci28

acum 10 ani

daca e putin vizibila...esti graviduta...mai fa un test peste cateva zile si o sa vezi ca liniuta va fi mai accentuata.

adyyyy

acum 10 ani

iti multumesc sper sa fie asa