posibila sarcina?

Sarcina

Postata de ALINUTZA DEDE cu 10 ani in urma.

buna. am nevoie urgenta de niste sfaturii....in luna noiembrie mi-a venit menstruatia in data de 2 iar acum mia venit in data de 9 dec dar mia venit doar un pik de sange rozaliu...mentionez ca am intretinut relatii sexuale neprotejat in zilele in care am avut ovulatia...e posibil sa fiu insarcinata....astept sfaturiii....va rog din suflet....multumeskk

Raspunsuri (4)

coco

acum 10 ani

Sigur esti!

ALINUTZA DEDE

acum 10 ani

DAR MI-AM FACUT ASEARA UN TEST DE SARCINA SI MI-A IESIT DOAR O LINIE...SE POATE CA TESTUL SA NU IMI DEA UN RASPUNS CORECT SAU POATE LAM FACUT EU PREA REPEDE???

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Pentru certitudine, puteti determina din sange HCG- care va iesi crescut in caz de sarcina.

monicuta68

acum 10 ani

puteti sa imi raspundeti si mie la o intrebare,va rog mult sa ma ajutati cu un sfat.