POSIBILA SARCINA?

Sarcina

Postata de maradoi cu 10 ani in urma.

La sfarsitul lunii mai am avut o relatie sexuala, iar el a ejaculat in mine. Am luat Escapelle si la aproximativ o saptamana am avut vreo 2 zile menstruatie, dar foarte putina si de culoare maronie. La 30 de zile, adica in iulie am avut din nou menstruatie, insa din nou foarte putin. In august am avut menstruatie normala, chiar si cheaguri de sange. Acum suntem la sfarsitul lunii septembrie si nu mi-a venit ciclul deloc. Stari de grata am avut, burtica parca a mai crescut si ma doare uneori sub burta. Am facut doua teste de sarcina, dar au iesit negative. Credeti ca este o posibila sarcina? Va rog sa imi raspundeti.

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Putin probabil.
Este indicat sa consultati medicul ginecolog.

maradoi

acum 10 ani

Nu am bani sa consult acum medicul.Am nevoie de ajutor asa :(. de ce credeti ca e doar putin probabil? Am toate simptomele unei sarcini, plus lipsa ciclului