posibila sarcina

Sarcina

Postata de misu17 cu 13 ani in urma.

am o luna de cind fac sex cu prietenul meu cam in fiecare saptamina.iar ciclul menstrual mereu variaza,de o saptamina am observat ca ceva nu e in regula cu toate ca,ca metoda de contraceptie folosim prezervativul de citeva zile nu ma simp prea bine,am greturi,ma doare capul ,si nu se incepe ciclul,e posibil sa fiu insarcinata?poate cineva sa imi raspunda?

Raspunsuri (1)

Sheila

acum 13 ani

Nu poate sti nimeni ce se intampla in organismul tau in acest moment. Un test de sarcina sau o analiza de sange beta-hCG iti poate indica daca e vorba de o sarcina sau nu.
Greturile si durerile de cap pot fi si din cauza caldurii