posibila sarcina sau dereglare

Sarcina

Postata de gaby123 cu 11 ani in urma.

buna am si eu o problema , pe 30 mai am avut ultima menstruatie, iar pe 28 iunie can am mers la toaleta am obs ceva maroniu su cateva picaturele de sarnge dupa care s-au oprit pana seara nu am mai avut nimic in aceasta dupaamiaza am facut si un test de sarcina si a iesit negativ , dupa care 29si 30 iunie ceva maroniu observate doar la igiena seara. pe 1 nimic, ieri la fel foarte putin ceva maro si nu exagerez 2 picaturi de singe dar tot inchis la culoare, azi dimineata la felceva maro, va rog sfatuiti-ma ce sa fac mentionez ca in perioda 25-30 mai am fost internata cu o litiaza renala si am luat ciprofloxacina de 500sa fie de la antibiotic sau o posibila sarcina ?
va rog mult sa ma ajutati cu un raspuns

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Antibioticul nu poate fi incriminat in tulburarile de menstruatie.
Este recomandat sa efectuati un consult ginecologic.