posibila o sarcina?

Sarcina

Postata de ancatag cu 11 ani in urma.

Buna !Am si eu o problema , pe data de 28.05 trebuia sa imi vina CM iar pe data de 3.06 am avut 2-3 picaturi de sange dupa care pana azi o scurgere maronie!Acum o ora am facut un test de sarcina care a iesit doua liniute dintre care una este un roz pal. Va rog sa imi dati un raspuns e posibila o sarcina ca de 3 ani tot incerc .Multumesc mult!

Raspunsuri (4)

alina_ali

acum 11 ani

cu siguranta e o sarcina chiar daca liniutele nu erau lafel de evidentiate.pentru ca teste in generela sa iasa mai clar se face dimineata la prima urina ca e mai concentrata.si eu imi doresc un bebe astazi am 10 zile in tarzierea cm si miam facut beta hcg si mia esit negetiva desi ma doare burta din cand in cand dar sani sunt moi .parerea mea e ca tu esti sigur insarcinata dar totusi mergi si la un medic .succes sarcina usoara!

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Foarte probabil este vorba de o sarcina. Este indicat sa consultati medicul ginecolog pentru confirmare.

ancatag

acum 11 ani

sper sa fie asa insa in afara faptului ca ma dor sanii si ma duc foarte des la toaleta alte simtome nu am. Iar la dr. daca ma duc nu este prea devreme?

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Peste 1-2 saptamani se va vedea si produsul de conceptie prin ecografie transvaginala.