posibil sa fie sarcina ?

Sarcina

Postata de geany83 cu 11 ani in urma.

Buna ziua ,am si eu o intreb .am ciclul regulat la 26 de zile ult 3 au fost in 20 nioem ,26 oct si 30 sept acum trebuia din calculele mele sa vina in 15 lucru care pana la aceasta ora nu s-a intamplat .Am facut azi un test de sarcina care a iesit negativ ,este posibil sa fie o sarcina ??? Multumesc anticipat pt raspuns

Raspunsuri (1)

Sigada

acum 11 ani

Intarizierea menstruatiei poate fi determinata de o multime de factori, de aceea va recomand sa mergeti la un consult ginecologic in urma caruia se poate stabili un diagnostic.