posibil o sarcina?

Sarcina

Postata de oana_aaa cu 11 ani in urma.

am avut contact sexual neprotejat si in ziua aceea dupa contactul sexual la 4 ore am luat postinor 2 pe data de 8 iunie ...akuma pe 21 iunie mi a venit un asa numit ciclu sa zik mai mult spre maro ma sperie...este pentru prima data cand iau postinor si niki odata nu am mai folosit anticonceptionale:D. si am dureri suportabile nu foarte mari , la ambii sani...imi este teama sa nu fie o sarcina desi am luat pilula foarte repede.am ciclul regulat...astept un rarspuns va multumesc :*

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Anticonceptionalele pot produce tulburari ale ciclului menstrual ( fie chiar si numai pastila de a 2 a zi); este recomandat sa consultati medicul ginecolog.

oana_aaa

acum 11 ani

va multumesc!

ionext

acum 10 ani

esti o c***a penala

tarfa ordinara