poate sami vina mestruati fin insarcinata

Sarcina

Postata de m@rynel@ cu 10 ani in urma.

ma numesc maria inaite sami vina mestruatia mi sa unflat sani si erau foarte grei si pe un san am vazut niste vene ,pofta de mancare am avut si imi era somn tot timpu zilei mea venit mestruatia si am facut un test si a esit negativ ..poate sa influienteze mestruatia rezultatul ? va rog frumos sami spuneti si mie daca is insarcinata sau nu sau daca mestruatia influienteza rezultatul testului.va rog!!!

Raspunsuri (4)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Nu, menstruatia nu influenteaza testul de sarcina. Pentru certitudine, puteti determina HCG seric ( din sange)- care va fi crescut in cazul unei sarcini.

m@rynel@

acum 10 ani

va multumesc pentru raspuns.dar am o intrebare atunci de ce sa vede vena la sani?

GuestUser

acum 8 ani

Buna Ziua Ma Numesc Alina Mestruati Ma Tinut 3zile Ma Si Ma Simt Ciudat Am Stri Oboseala Avut Sani Unflati Durerosi Imi Vinea Stari Voma Si Nu Putem Voma Dureri Cap Ameteala Stomac Si Manc Mult Am Pofte.Miam Facut Un Test Sarcina Si Mia Iesit Negativ.Va Rog Frumos Puti Sa Ma Ajutati Astept Raspuns De Voi

GuestUser

acum 8 ani

Buna Ziua Ma Numesc Alina Mestruati Ma Tinut 3zile Ma Si Ma Simt Ciudat Am Stri Oboseala Avut Sani Unflati Durerosi Imi Vinea Stari Voma Si Nu Putem Voma Dureri Cap Ameteala Stomac Si Manc Mult Am Pofte.Miam Facut Un Test Sarcina Si Mia Iesit Negativ.Va Rog Frumos Puti Sa Ma Ajutati Astept Raspuns De Voi