poate sa iti vina menstruatia peste sarcina si pentru cat timp?

Sarcina

Postata de miky1986 cu 12 ani in urma.

buna.am si eu o intrebare: am avut ultimul ciclu pe 24martie si din luna aprilie nu a venit menstruatia.acum in luna iunie mi-a venit ciclu iar. in aprilie miam facut testul de sarcina si a iesit pozitiv, am toate simptomele de fata sarcina( am sanii tari si greturi dimineata). sunt un pic confuza ca in luna iunie mia venit iar si de fiecare data cand fac sex sangerez. datimi si mie un raspuns ca sa stiu cum si ce sa fac. va multumesc mult de tot. astept un raspuns de la dumneavoastra.

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 12 ani

Daca testul este pozitiv, esti insarcinata! Deja in luna a 4-a! Sper ca ai fost la medicul tau ginecolog, esti in evidenta lui, ti-ai facut ecografie etc. E posibil ca ce ai tu sa fie o sangerare din alt motiv, sa ai probleme cu placenta, MERGI URGENT LA MEDICUL TAU!!

catalina

acum 12 ani

buna ziua ,nu am ciclu menstrual de 3 sapt si tot fac teste si imi arata negativ ,acum am facut unul si mia aratat o liniuta stearsa ,ce pot sa fac ?credeti ca sunt?

nikoleta

acum 12 ani

am 12 ani ciclu ma venit si de o luna de zile nu mia v enit ciclu
ce sa fac sunt disperata/? nu as pute ramane insarcinata nu ?
spuneti ceva repedwe

Geo

acum 10 ani

draga Nikoleta daca ai avut contact sexual si a ejaculat in tine ai toate sansele sa fi ramas....daca nu ai avut contact sexual nu ai cum sa ramai