Poate fi vorba de sarcina?

Sarcina

Postata de RoxanaPreda cu 11 ani in urma.

Buna ziua! M-am trezit in aceasta dimineata cu niste greturi insuportabile. Aseara mi-am atins sanul drept din greseala si a iesit un lichid transparent. Menstruatia a intarziat 10 zile. In general, menstruatia este neregulata, de putine ori fiind vorba de punctualitate.(am avut intarziere si de 30 de zile). Am o stare generala p***a, simt ca nu mai am forta, greturi, menstruatie intarziata si o usoara tensiune in sani. Poate fi vorba de sarcina?

Raspunsuri (2)

RoxanaPreda

acum 11 ani

Tin sa mentionez ca lichidul de la san a fost de 2 picaturi micute.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Exista aceasta posibilitate, care poate fi confirmata in urma unui test de sarcina si a unui consult ginecologic.