poate fi linia de sosire?

Sarcina

Postata de Roxana189120129 cu 15 ani in urma.

Buna.Poate ma ajuta si pe mine cineva.Maine mi se implinesc cele 40 de saptamani de sarcina.Incepand cu noaptea trecuta, secretia care o aveam normala si albicioasa si-a schimbat culoarea si e rozalie(plamaniu).Poate fi un semn ca va incepe travaliul? Burta ma doare ca inainte de menstruatie.Ar trebui sa sun un ginecolog?De 2 saptamani noptile au devenit tot mai albe, iar spatele ma doare de parca as fi trecut prin razboi

Raspunsuri (1)

roxana elena2

acum 15 ani

Buna Olimpia.Daca te doare burta ar trebui sa-ti suni ginecologul,nu mai astepta.S-ar putea sa fi inceput travaliul.NU CUMVA TI S-A RUPT APA,DE ZICI CA SCURGEREA E ROZALIE?