poate exista sarcina venindui ciclu

Sarcina

Postata de astridutz cu 13 ani in urma.

Buna va multumesc ptr raspunsuri dar Acum sunt si mai derutat atit eu cat si prietena mea .De ce ? Ptr ca Aseara ia venit ciclu cu o intirziere de 7 -8 zile .
In acest caz mai poate fi insarcinata ????????????????? EU AS VREA SA FIE

Raspunsuri (4)

o femeie

acum 13 ani

Ar putea fi si insarcinata pt ca exista ciclu peste sarcina. Dar ar putea mai degraba sa nu fie. In viata unei femei exista perturbari ale ciclului datorate altor cauze decat sarcina: chist ovarian, stress, raceala. Succes alta data daca nu acum.

Iuli

acum 13 ani

Depinde si ce vrea ea. Spune-i sa faca un test de sarcina. Asa veti sti sigur.

highlighter

acum 13 ani

prietenei mele ia venit ciclul mai repede cu o saptamana...este foarte stresata cu gandulk ca e gravida...ce pot face? ii vine mai putin ca de obicei si putin mai inchis la culore

paula

acum 10 ani

da poate sa fie insarcinata