placenta previa

Sarcina

Postata de jurj183149 cu 16 ani in urma.

daca stie cineva ceva despre placenta previa sa-mi spuna si mie ,va rog astept raspuns multumesc1

Raspunsuri (6)

jurj183149

acum 16 ani

daca stie cineva ceva despre placenta previa sa-mi spuna si mie ,va rog astept raspuns multumesc1

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Buna ziua. Sunt o viitoare mamica, intrata in luna a 6 a de sarcina si as dori niste informatii despre cum pot primi de la dvs. pachetul cu kit-ul de recoltare al celulelor stem. Medicul ginecolog mi-a spus sa iau legatura cu dvs. pt. mai multe detalii.Sunt din Rm. Valcea, iar nasterea o sa fie intre 10.12- 18.12.2008.In speranta unui raspuns de la dvs., va multumesc anticipat. Va doresc o zi buna!

comentarii utilizatori

acum 15 ani

la ecografia 4 d, mi-a pus in observatie insuficienata cerico-istmica incipienta.
va rog sa-mi spuneti ce inseamana aceasta
Astept raspunsul dumneavoastra
Cu stima,
Roana Manolache

elena

acum 10 ani

buna ziua am fost diagnosticata cu placenta previa centrala ati auzit sau ati fost in situatia sa vi se scoata uteru( histectomie uterina) astept raspuns

elena

acum 10 ani

ASA MI S-A SPUS CA S-AR PUTEA SI IMI ESTE FF FRICA SA NU PATESC ASA CEVA.MI SE PARE AIUREA CHIAR DACA VOI NASTE PRIN CEZARIANA

elena

acum 10 ani

ASTEPT RASPUNSUL DUMNEAVOASTRA K SUNT FF DISPERATA SI SPERIATA CU RESPECT. VA MULTUMESC