Pastila de a doua zi?

Sarcina Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11634669369 cu 2 ani in urma.

Buna seara, am o problema. Eu cu iubitul meu am avut un act sexual pe data de 8 septembrie, am verificat prezervativul pe data de 10 septembrie si am vazut ca e putin gaurit, am luat pastila de a doua a zi ella one in 46 de ore. Nu a finalizat in mine sau ceva. In data de 3 octombrie mi a venit ciclul menstrual cu o zi intarziere iar pe data de 8 sau 9 mi a trecut.In data de 15 octombrie am vazut ca am scurgeri rosii ca si ciclul menstrual, 2 zile imi curge, o zi ma lasa, a doua zi iara, ce poate fi.. sunt foarte speriata si nu stiu ce sa fac. Precizez ca am facut 5 teste de sarcina si toate negative!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/dereglarile-ciclului-menstrual_15504