Ortopedie?

Sarcina

Postata de MironLav cu un an in urma.

Bună seara ,țin sa menționez ca acum 2 ani am fost diagnosticata cu luxatie regidivanta de rotula, m am și operat ,apoi după operație, la aprox 2 3 luni mi sa reluxat.
Acum mi se relaxează mereu ,și am o durere infernala de rotula .
Mai exista și o alta operatie ?
Sfaturi .

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Este important sa discutati cu un medic despre toate optiunile de tratament disponibile si sa luati o decizie care ia in considerare riscurile si beneficiile fiecarei optiuni pentru a preveni recurenta luxatiei.

Va rugam sa va programati la un medic ortoped: https://www.clickmed.ro/medic/ortopedie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Afectiunile-genunchiului/simptomele-si-tratamentul-luxatiei-la-genunchi_17476
sfatulmedicului.ro/Afectiunile-genunchiului/durerile-de-genunchi_9034