oare sunt insarcinata?

Sarcina

Postata de lorylory22 cu 9 ani in urma.

buna ziua numele meu este lorena am 24 de ani si am o problema cu mestruatia.de 3 luni de zile eu si sotul meu ne chinuim sa facem un bebe de aceea avem contact neprotejat ,mestruatia trebuia sa imi vina pe data de 20.02.2015 si a inatarziat 2 zile iar cand a venit a venit pe data de 22.02.2015 dar pentru prima data mi,a venit negru un fel de inchegat adika foarte gros si foarte putin adika 5,6 picaturi timp de 3 zile...problema este ca inainte sa vina data de 20 cand trebuia sa ma imbolnavesc de nerabdare am facut un test de sarcina si asta a fost pe data de 17.02.2015 si a iesit pozitv iar apoi scutgerea.daca a.ti mai trecut prin asta si aveti ideea de ceea ce ar pute fi va rog scrietimi

Raspunsuri (1)

ana

acum 9 ani

Buna. Eu iti recomand sa iti faci o programare la ginecolog si asa vei scapa de dubii. Eu asa cred ca este mai sigur.