oare sunt insarcinata

Sarcina

Postata de chis florica cu 9 ani in urma.

buna sunt florica am 17 ani va rog sa ma ajutati....pe data de 10 mai am, facut sex cu viitorul meu sot a lasat in mine pe data de 21 mai mia venit ciclu in timp ce aveam ciclul mam culcat dinou cu iubitu a lasat si at in mine....si acuma ma doare burta si imi vine sa vomit ......va rog sa imi dati un rasp

Raspunsuri (3)

cristina.norocia

acum 9 ani

De ce nu iti cumperi un test de sarcina? Vezi rezultatul si atunci scai de orice stres

chis florica

acum 9 ani

am luat test si este negativ

chis florica

acum 9 ani

imi doresc asa mult un copil