oare sunt insarcinata?

Sarcina

Postata de Cristy) cu 11 ani in urma.

buna,am avut un act sexual protejat pe 26.01.2013, mi-a venit ciclu chiar in seara ceia dupa relatie,luna urmatoare la fel mi-a venit . Insa in luna martie nu mi-a venit,a intirziat mi-a venit pe 10 aprilie,am facut un test de sarcina pe 2 aprilie ma speriasem sa nu fiu insarcinata si a esit negativ,dupa ce mi-a venit ciclu ma linistiesm putin,acum parca i-mi creste burta putin,ma tem totusi poate nu cumva sa fiu insarcinata si sa nustiu..
oare sa fiu insarcinata?

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Putin probabil.
Pentru linistea dumneavostra, consultati medicul giencolog.

Crystyy

acum 7 ani

Buna am si eu o problema eu am menstra pe 25 acum 3saptamani am avut un contact sexual neprotejat si dupa 3zile mi sa unflat sanii erau un pic durerosi dupa cateva zile aveam arsuri la stomac si crampe usoare dupa o saptamana am vonitat intro dimineata acum pe 24 mia venit ciclul si ma tinut 2zile in a 3 am mici scurgeri rozalie inspre rosu cu un lichid transparent cu alb ... oare sunt insarcinata
In aceste 3 zile nu mai am nimic ma doare doar burta si daca simnt un miros ce numi place simnt ca lesin cu o stare de voma

Crystyy

acum 7 ani

Ajutatima va rog .