Oare sunt insarcinata?

Sarcina

Postata de cristyna18 cu 12 ani in urma.

Am avut un contact sexual neprotejat in data de 7 martie.Acum 3 luni am fost la ginecolog si dupa ce am facut testul papanicolau si testul de secretie mi s-a spus ca am o infectie cu candida si am luat tratament.Acum ma balonez foarte tare si cand imi palpez burta o simt tare si parca denivelata in anumite zone.Am facut 3 teste de sarcina si au iesit negative.As putea fi insarcinata?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Din martie si pana acum? Stiti cum arata o femeie insarcinata in 7 luni si care sunt manifestarile? Eu nu pot sa cred ca o femeie poate pune o astfel de intrebare.

Iuli

acum 12 ani

Am vazut ca ai mai pus si acum o luna aceasta intrebare. Ai facut o obsesie si te sfatuiesc sa apelezi la un psiholog cat mai curand, pana nu se agraveaza. Sanatate!