oare sunt insarcinata?

Sarcina

Postata de gabyy25 cu 13 ani in urma.

Buna!sunt deja 20 de zile de cand nu mi-a venit ciclu, am facut doua teste de sarcina si au iesit negative,nu am greturi cum am avut inainte la primul copil dar ma simt tot timpul balonata si ma doare capul.e posibil sa fiu insarcinata?multumesc

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Cel mai probabil nu. Ar fi aparut pe test pana acum. Ai probabil o dereglare hormonala, un chist ceva. Mergi la medicul ENDOCRINOLOG pt diagnostic si tratament.

gabyy25

acum 13 ani

multumesc pt raspuns.felicitari pt site!