oare sunt insarcinata?

Sarcina

Postata de lavy1976 cu 13 ani in urma.

buna ziua! oare sunt insarcinata , daca am greturi dar nu am vomat , ma dor si sanii , stare de oboseala continua mai ales ziua. burta sincer mi-a crescut un pic , chair daca nu mananc decat 2 mese pe zi.am avut scurgeri inainte de 7 iulie , ciclu mi-a venit pe 7 iulie dar m-a tinut 3 zile si mai putin ca deobicei?

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Test de sarcina!

Utilizator11623617324

acum 2 ani

Am avut ciclu de at 2 zile și îmi curge pieptul la presare pot fi gravida dacă textul e negativ și am sânii mari și moi

Utilizator11623617324

acum 2 ani

Am avut ciclu de at 2 zile și îmi curge pieptul la presare pot fi gravida dacă textul e negativ și am sânii mari și moi

Utilizator11623617324

acum 2 ani

Am avut ciclu de at 2 zile și îmi curge pieptul la presare pot fi gravida dacă textul e negativ și am sânii mari și moi