OARE SUNT INSARCINATA?

Sarcina

Postata de bik_mumoasa cu 13 ani in urma.

ULTIMA MENSTRUATIE A AVUT LOC PE DATA DE 2 IULIE 2010-CICLU REGULAT DE 28 ZILE.DUPA CELE 4 ZILE DE MENSTRUATIE AM INCEPUT SA AM GRETURI,STARI DE VOMA,NU SUPORT MIROSURI DE MANCARE,AM DURERI IN CAPUL PIEPTULUI ,URINARI FRECVENTE SI TULBURI,BURTA E TOT TIMPUL BALONATA CHIAR DACA NU MANANC.CE SE INTAMPLA?MULTUMESC

Raspunsuri (5)

geo_ruxy

acum 13 ani

Pai spune-ne si daca ai intretinut relatii sexuale neprotejate, daca s-a terminat in tine, daca ai folosit metoda calendarului. Asa, ar putea fi o simpla raceala, o intoxicatie etc. Desi, daca dupa menstruatie nu ai intretinut relatii sexuale, nu vad cum ai putea fi insarcinata.

Iuli

acum 13 ani

De ce nu faci un test de sarcina? Asa afli sigur.

bik_mumoasa

acum 13 ani

pai nu vreau sa fac test pt k imi este frik de reactia lui.......dar da am avut relatii cu el dupa menstra si da se termina in mine dar asta se intampla de 9 luni si nik pana acum.......mi-e teama sa merg la doctor

Iuli

acum 13 ani

Felicitari, vei avea un bebe! Faci sex neprotejat, la ce te astepti? Si din cate inteleg esti si cu un tip care nu te iubeste (daca zici ca ti-e frica de reactia lui) si care te foloseste numai pt sex neprotejat fara sa ii pese de tine. Fiecare om isi face viata cum crede.
Succes!

BIK_MUMOASA

acum 13 ani

MA IUBESTE ISI DORESTE UN COPIL ENORM DAR IMI ERA TEAMA SA NU IL DEZAMAGESC...APP MI-A VENIT DAR NU INTELEG DE CE NU RAMAN INSARCINATA CHIAR DAK AM RELATII INTIME NEPROTEJATE...STITI VREO CLINICA GRATUITA UNDE POT AFLA DE CE? NU DISPUN DE BANI...MULTUMESC