Oare sunt gravida?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1504981281 cu 6 ani in urma.

In februarie am fost pe stop in 25 pana in 28 in martie din 30 pana in 2 aprilie in 29 aprilie am fost din nou pana in 2 mai in 21 mai a ejaculat in mine si in 22 apoi ciclul mi-a venit in 1 iunie ( a tinut 3 zile) 27 iunie (4 zile) 26 iulie (4 zile) 22 august ( a tinut pana in 23 ) in ultimele 3 luni am avut sangerare cu cheaguri iar la sfarsitul ciclului scurgeri maronii sani nu au crescut se intaresc inainte de ciclu burtica a crescut dar m-am cam ingrasat oricum eram grasuta ...parere sunt nu sunt ? Am facut un test in iunie dar am asteptat doar un minut

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-de-sarcina_10886