oare sa fiu insarcinata ?

Sarcina

Postata de calin madalina cu 10 ani in urma.

buna .am o problema in data de 7 decembrie ,am avut menstr,.apoi am avut mai multe contacte neprotejate .imi doresc un bebe si nu stiu ce sa cred pentru ca pe 25decem mau durut sanii foarte tare cam vreo 2saptamani si pe data de 8ianuarie am avut scurgeri mia curs prima zi foarte putin si o culoare deschisa tare un maro deschis apoi a doua zi cam la fel ma tinut aceasta scurgere cam 6zile dar redusa cantitativ nu era menstr ca de obicei va rog imi doresc un bebe foarte mult :)

Raspunsuri (1)

nico1989

acum 10 ani

fa-ti un test de sarcina ca sa vezi daca esti sau nu insarcinata,se poate sa fi. mult noroc.