oare e sarcina?

Sarcina

Postata de sherlyn cu 10 ani in urma.

bunaaa.. am avut un contact neprotejat pe 27 iulie si a ejaculat in mine.. pe 2 august mi-a venit menstruatia ma tinut normal (4zile), iar pe 16 august mi-a venit iar fara dureri de burta, de spate ca de obicei.. iar acum pe 4 septembrie mi,a venit iar.. mentionez ca toata luna august am avut stari ciudate.. schimbari de stari emotionale, pofta de coca-cola(ceea ce inainte nu consumam) .. poate sa fie sarcina? am facut la 2 saptamani de la contact test si a iesit negativ.

Raspunsuri (1)

Alcyndor

acum 10 ani

Nu cred ca esti insarcinata. Nu te-as sfatui insa, sa mai intretii relatii sexuale, fara prezervativ. Presupun ca esti inca la scoala, si ca nu-ti doresti copii momentan.