oare e sarcina?

Sarcina

Postata de armeanuandreea24 cu 12 ani in urma.

pe 3 noiembrie am avul cm normal dupa care la o saptamana am avut o mica scurgere de sange.apoi pe 26 noiembrie iar am avut ce mie mi se pare cm insa a durat numai trei zile (utima zi ac***a o culoare maronie).am inceput sa am ameteli si greturi nu ma simt bine deloc.sanii au inceput sa ma doara si obosesc foarte repede.am fost la ginecolog mia facut un control si mia zis ca nu vede nici o sarcina...ca sar putea sa fie o dereglare hormonala.oare asa sa fie?

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

In cazul excluderii unor afectiuni ginecologice , ar fi bine sa apelati la un medic endocrinolog ce poate depista eventuale dezechilibre hormonale.

armeanuandreea24

acum 12 ani

doctora mi-a dat o trimitere pentru a face PRL...