oare am facut infectie

Sarcina

Postata de crisuu cu 10 ani in urma.

Sunt insarcinata in 29 de saptamani si am o scurgere vaginala alb galbuie oare am facut o infectie urinara?

Raspunsuri (1)

GeorgianaR

acum 10 ani

De regula,infectia urinara sau cea vaginala dau si alte simptome,de genul mancarime,usturime locala sau la urinat,durere locala.In sarcina este normal sa ai scurgeri albe,daca isi modifica consistenta si culoarea,mergi la un control,pentru analize.