O recomandare pentru un medic ginecolog bun?

Sarcina

Postata de aetana cu 13 ani in urma.

Buna ziua! As avea si eu nevoie de o recomandare pentru un medic ginecolog f bun (de preferinta ar fi doctorita). Va rog sa imi spuneti care este parerea dvs despre clinica Medlife din Bucuresti sau Timisoara? Ati putea sa-mi recomandati pe cineva foarte bun in acest domeniu? Astept informatii. Va multumesc.

Raspunsuri (6)

Iuli

acum 13 ani

Foarte bun gasesti in general in maternitati sau spitale de stat, nicidecum in privat. In privat poti merge eventual la cabinetul unui medic bun care lucreaza si in spital. Medicii care lucreaza numai in clinici private sunt cei in general slabi care nu au putut sa lucreze in spital de stat.

vyo12345

acum 13 ani

d.nul doctor Vaduva de la spitalul cantacuzino

nantu elena alexandra

acum 13 ani

buna ziua as vrea si eu un ras la o intrebare am o scurgere si nu stiu cum sa o tratez si as vrea sa imi spuneti cum as puteao sa o tratez mati putea sa ma ajutati?

mihaela

acum 12 ani

dr. vaduva de la spitalul cantacuzino este foarte bun mergeti cu incredere

Utilizator21575367076

acum 4 ani

Dl dr. ROTARU OCTAVIAN -SPITALUL ELIAS-BUCURESTI

Geanina

acum 2 luni

Domnul doctor Diaconu George din București
După ani buni de mers la mai mulți doctori ,fără răspuns dumnealui la o singura vizita a descoperit problema mea
Este un OM cu suflet mare și un medic excepțional !