O intrebare scurta si simpla....ajutor....

Sarcina

Postata de cosminutza20 cu 8 ani in urma.

Buna,sunt cosmina am un baietel de 2 ani si de o perioada mai egzact de vreo 2 sapt am o dureri intense la sani,mai sigur in zona sfarcului,mi-am facut test de sarcina si a iesit negativ,azi dim am vazut o secretie alba,am strans putin si a aparut...se poate sa fiu insarcinata??? Sau din cauze hormonale?

Raspunsuri (2)

mary321

acum 8 ani

CAND AI AVUT ULTIMA MENSTRUATIE? INCEARCA SA REPETI TESTUL DUPA 7 ZILE. POTI LUA TEST DIN ALA BARZA.

Cosmina

acum 8 ani

De3 luni...dar nu mie regulat