o fi sarcina?

Sarcina

Postata de loredanapaulet cu 10 ani in urma.

buna ziua! sunt confuza rau pe 9 oct am avut un contact neortejat iubitul meu a zs ca nu a finalizat in mine..pe 11 oct mia venit menstruatia, mentionez ca am un ciclu neregulat. in oct mia venit pe 15 iar in dec pe 17.,,,in ianuarie ar fi trebuit sa imi vina pe 17..a inarziat 9 zile..a venit in cele din urma pe 25...dar de pe 17 am inceut sa ma balonari,frisoane,,,si acum tot asa am..balonare dureri de burta. e posibil sa fiu insarcinata?

Raspunsuri (1)

GeorgianaR

acum 10 ani

Daca ai fi ramas insarcinata atunci,un test de sarcina ti-ar da raspunsul corect.Daca menstruatia ai avut-o in cantitate normala,nu cred ca esti insarcinata.