nu stiu ce poate fi :|

Sarcina

Postata de moxyboxy cu 12 ani in urma.

Buna
Sunt gravida in 13 saptamani si s-a intamplat ca de doua ori in timpul noptii sa ma trezesc sa ma duc la toaleta si sa constat ca sunt umeda pe lenjeria intima ,era ca o pata de apa,indolora si incolora.Sunt ingrijora ce poate fi si daca bebe e bine.Prima oara cand s-a intamplat mi-am sunat doctorita si mi-a spus ca daca se mai repeta sa o sun din nou,incerc sa dau de ea dar nu raspunde deocamdata,pana atunci m-as bucura daca m-ar ajuta cineva cu un sfat sau o lamurire.Va multumesc

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Scurgerea vaginala din timpul sarcinii este alba, subtire, laptoasa si un miros usor. Este bine sa va adresati medicului daca leucoreea sufera modificari precum culoare glabui, verde, insotita de roseata, mancarimi.