nu stiti???

Sarcina

Postata de ciubuca152141 cu 14 ani in urma.

buna..
nu stiti cat costa un test de sarcina???
as vrea sa cumpar..dar eu stau intr-un sat..si la farmacie nu pot merge sa cumpar..
pt k oamenii de aici umbla cu barfa...sper k ma intzelegetzi ce vreau sa spun!!
as vrea sa stiu unde gasesc un site sa comand...sa nu trebuiasca sa cumpar eu:(
va rog ajutatzi-ma!!!!

Raspunsuri (5)

dayzy

acum 14 ani

buna,un test de sarcina costa intre 8lei(80.000)si 12 lei(120.000)si poti sa comanzi de la farmacii online dar cred ca este mai dificil cu modalitatea de plata adica iti trebuie un card.mult succes.

alisa2

acum 14 ani

eu am cumparat un test de sarcina cu 3 lei in urma cu 1 luna(era la oferta cred)dar oricum se gasesc si mai ieftine si mai scumpe.dar nu te sfatuiesc sa dai comanda online ca mai mult te costa transportul decit testul si in plus ca sint unele farmacii care trebuie sa cumperi de minim 30 ron ca sa iti poata livra produsul acasa sau la posta.asa ca cel mai bine e sa nu te mai uiti in gura lumii si sa te duci la farmacie sa cumperi cu incredere ca nu esti singura care face asta si nu omori pe nimeni.ai incredere in tine
pupici

Gabriela413

acum 14 ani

ia un autobuz pana in cel mai apropriat orasel.

etepisi

acum 14 ani

Daca il comanzi pe sait iti vine colet si tot trebuie sa dai explicatii.Ia un maxi-taxi si cupara de la farmacie ,este in jur de10ron(test barza)este sigur ca nu te afla satul.

cristina80886170

acum 14 ani

lasa gura satului si du-te ca dupa aia te vorbesc mai rau dar in principiu le-ar trebui o educatie acelor oamenii ca nu este o rusine sa ai relatii sexuale.......