nu ramin gravida

Sarcina

Postata de stephy cu 14 ani in urma.

Incerc sa raman gravida de 3 ani, am ramas de 2 ori insarcinata si le-am pierdut pe amindoua. cum se intimpla este : raman gravida nu vine ciclul luna aia, da vine luna viitoare, so copilu este numai o luna jumate si se duce? stie cineva de ce se poate intimpla lucru ala? ce poate fi rau cu mine?

Raspunsuri (2)

Dr. Medicina Interna

acum 14 ani

Orice avort spontan trebuie investigat, atat de catre medicul ginecolog cat si de catre hematolog. Sunt necesare investigatii suplimentare, trebuie exclus sindromul antifosfolipidic.

alexandrada

acum 13 ani

de 3 ani incerc sa ramin gravida si nu am reusit deloc. ce trebuie sa fac?