nu pot ramane insarcinata

Sarcina

Postata de alina43093958 cu 16 ani in urma.

buna,poate ma puteti ajuta mai mult ca medicii in care nu mai am incredere nici un pic.De 3ani ma chinui sa raman insarcinata si nimic,acum 5 ani am facut o intreruperede sarcina ,Sunt disperata ma puteti ajuta cu ceva,a trecut cineva prin asa ceva?ce tr sa fac ?

Raspunsuri (2)

Florin101

acum 16 ani

hmmm nu am nici un pic de experienta in asa ceva ... dar eu iti sugerez sa mai incerci ... daca amandoi va doriti un bebe se va intampla sunt convins ... multa sanatate si nu dispera se va intampla ;)

marius404

acum 16 ani

Am trecut prin asta.Inca mai trec;fac fertilizare in vitro.Daca va doriti f. mult merita incercat.Daca vrei detalii te pot ajuta.Succes!