nu mai raman insarcinata

Sarcina

Postata de amfaly2002 cu 13 ani in urma.

acum aproape un an am nascut iar bebele a murit la 28 de zile de la nastere (o malformatie cardiaca), am facut toate analizele posibile si toate au iesit bune ,problema este ca nu mai rama insarcinata ,analize a facut si sotul si ale lui au iesit la fel de bine ,ne poate ajuta cineva

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Ati mai scris acelasi lucru si ati primit acolo raspuns, in masura in care poate cineva sa va raspunda. Va rog sa cititi acolo ce vi s-a spus.

Cauta

acum 13 ani

Cauta un ginecolog bun, sa iti faca toate analizele, sa iti faca un control sa vada daca cumva nua u fost afectate trompele si uterul la ultima nastere, oricum mai ai timp, mai ales daca tu nu te-ai vindecat psihic vezi la domnul doctor leru in bucuresti, eu am avut mari satisfactii http://www.romclinic.ro/index.php?page=ginecologie