nu mai raman insarcinata

Sarcina

Postata de cristina1216 cu 15 ani in urma.

am 25 de ani si am luat mervelon 21 timp de vreo 2 ani iar acum incerc de vreo 8 luni sa raman insarcinata si nu reusesc. trebuie sa fac vreun tratament inainte? am fost la medic si nu am alte probleme. va rog sa ma ajutati

Raspunsuri (1)

Florentina92100217

acum 15 ani

Te sfatuiesc sa-ti gasesti un medic bun si sa-l informezi asupra problemei tale, el ar trebui sa-ti dea un set de analize de facut, specifice problemei tale(monitorizare ovulatie, analize sangge, eco..rtc, stie medicul mai bine). Multa sanatate si succes!