nu mai pot ramane insarcinata

Sarcina

Postata de amfaly2002 cu 13 ani in urma.

acum aproape un an am nascut iar bebele a murit la 28 de zile de la nastere (o malformatie cardiaca), am facut toate analizele posibile si toate au iesit bune ,problema este ca nu mai rama insarcinata ,analize a facut si sotul si ale lui au iesit la fel de bine ,ne poate ajuta cineva

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Daca nu este nimic fizic, singura explicatie ar putea fi stresul. Sunteti tineri, aveti 10 ani in fata sa deveniti parinti, bucurati-va de viata si va veni si copilul singurel, cand va asteptati mai putin. Imi pare rau pentru pierderea dvs, dar incercati sa treceti peste si va fi bine, sunt convinsa de asta.
Sanatate multa si sa auzim de un bebe, atunci cand acesta va dori sa vina pe lume :)

MIHAELA

acum 13 ani

NIMIC NU E LA VOIA INTAMPLARII!!!PARE RAU DE PIERDERE DAR POATE TOT RAUL E SPRE BINE.