nu cred ca s-a rupt apa

Sarcina

Postata de Roxana189120129 cu 15 ani in urma.

Scurgerea care o am e secretia ce o aveam si pana acum dar nu mai e alba si e rozalie.Iar durerile nu sunt pe valuri ci e o durere constanta de burta(nu foarte mare)care creaza discomfort, chiar si greata. Durerea se muta undeva jos,inauntru,cand ma ridic de pe scaun, dar genul asta de durere a aparut si zilele trecute.Cantitatea secretiei e la fel ca zilele trecute, poate usor mai redusa,doar ca e rozalie

Raspunsuri (1)

Florian Alex

acum 15 ani

Mergi la medic, nu e normala secretia. Indiferent despre ce e vorba, in sarcina secretia rozaile nu ar trebui sa existe.