ÎNsărcinată sau nu?

Sarcina

Postata de Utilizator11577712536 cu 4 ani in urma.

Buna ziua
Eu si prietena mea am facut sex neprotejat
Înainte să trecem la treaba am ejaculat. M.am sters si pe urma am băgat.o si am facut.o timp de 5-10 min
Este posibil sa mai fi ramas pe teava sperma iar cand am băgat.o sa fi iesit un strop?
Mentionez ca după aproximativ 13-14zile(plus minus 2 zile nu mai stim exact) a avut menstruatie iar ea spune ca a venit puțin mai repede
Posibil să fie însărcinată sau nu?

Raspunsuri (2)

Utilizator11577883675

acum 4 ani

Dacă ia venit menstruația nu e însărcinată.

Utilizator11578534008

acum 4 ani

Da, în astfel de situații poate rămâne însărcinată.
Chiar dacă faci duș... apoi ai din nou contact poate rămâne pe "teavă"
În multe cazuri au eliminat spermatozoizi o dată cu acel lichid de excitare.
Cel mai sigur îi prezervativul.
Baftă!