Nidatie?

Sarcina

Postata de BiancAlexandra cu 10 ani in urma.

Am un ciclu menstrual neregulat,ultimul contact sexu fiind pe 1 Ianuarie. Azi,pe 18 am văzut pe lenjerie niște pete maroni si din cand in cand mai curge dar nu e lichid si sub forma de cheag,sa fie oare semn de sarcina sau menstruației?

Raspunsuri (1)

GeorgianaR

acum 10 ani

Nidatia ar fi trebuit sa aiba loc deja.Fa un test de sarcina,iar daca este pozitiv,mergi la medic,este posibil sa ai nevoie de tratament pentru sustinere pentru acele sangerari.