Nelămurire

Sarcina

Postata de mirona3 cu 7 ani in urma.

Bună ziua . Am o problemă (ca să zic așa). În timpul actului sexual am sângerat , iar când a văzut partenerul meu am întrerupt. Am mers la baie și pe hârtie era un fir de păr ( din cap). Este posibil ca acel fir de păr să-mi fi provocat sângerarea?. Mulțumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1487407596

acum 7 ani

Nu cred ca are nicio legatura firul de par!Sangeratile vaginale pot avea cauze multiple, incepand de la cazuri grave pana la probleme ginecologice ce pot fi tratate foarte usor.Iti recomand sa nu mai intretii relatii sexuale pana nu consulti un ginecolog sa afli cauza sangerarii!