Nedumerire

Sarcina

Postata de MSD cu 13 ani in urma.

Buna ziua, am nascut acum 2 luni si jumatate un baietel de 3,700 kg ,sanatos prin cezariana.. acum 2 saptamani iubitul meu a ejaculat in mine..menstruatia nu mi-a venit..imi hranesc copilul cu san dar cat sunt la scoala mananca lapte praf ..putin ceai si in general cate o jum de lingurita de orice mananc si eu..credeti ca as putea ramane insarcinata?sau ca sunt deja ?multumesc

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Puteti ramane gravida sau sunteti deja. Trebuia sa folositi o metoda contraceptiva. Faceti un test de sarcina la 3 sapt de la contact si apoi repetati-l.