Ne dorim un bebe nespus de mult...

Sarcina

Postata de danielacasvan cu 12 ani in urma.

Buna ziua,numele meu e Daniela si am o intrebare ptr care a mai trait o embolie pulmonara.La trei luni dupa ce am nascut am facut o embolie pulmonara,de atunci a trecut 3 ani fara probleme multumesc lui Dumnezeu si tutor celor care m-au sprijinit,Acum cand baietelul meu are 3 ani jumate eu si sotul meu ne dorim foarte mult un al doilea copil,dar imi este teama de aparitia emboliei sau a altor complicatii.Cine ma poate ajuta cu cateva sfaturi in legatura cu problema mea.Voi putea duce sarcina la bun sfarsit fara complicatii,sau ce riscuri implica sarcina in cazul meu?Sincer imi este teama dar ne dorim enorm un al doilea copil!!va rog sa ma ajutati!puteti sa imi lasati mesaje pe adresa de mail...casc***[email protected]

Raspunsuri (2)

danielacasvan

acum 12 ani

chiar nimeni nu poate sa-mi raspunda?

Iuli

acum 12 ani

Nu inteleg, de ce nu disvutati cu medicii dvs, care va cunosc?Nu credeti ca este o problema mult prea importanta pt a cauta sfaturi pe internet?