miracolul s-a intamplat

Sarcina

Postata de DANIELA123124322 cu 15 ani in urma.

povestea mea...de 2 ani urmaream sa raman insarcinata si nu reuseam pana intr-o zi cand miracolul s-a intamplat la 40 ani...acum am un baietel sanatos care a implinit 1 an...datorita produsului naturist administrat am avut o sarcina usoara, fara greturi si varsaturi ....fara probleme...eu ac***a si uter fibromatos...sunt bucuroasa sa fiu de ajutor celor care nu raman insarcinate si celor care vor o sarcina fara probleme

Raspunsuri (7)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Felicitari
Multa sanatate

carmen658

acum 15 ani

Buna Otys,
Sa-ti traiasca bebelusul, zi-mi si mie te rog ce ai luat pt. a ramane insarcinata?

acum 15 ani

BUNA SEREA MA NUMESC DORINA AM NEVOIE DE SFATUL DUMNEAVOASTRA AS VREA SA DEVIN MAMICA DAR MEDICI NU VOR SAMI SPUNA NIMICA VA ROG AJUTATIMA !!!

Florian Alex

acum 15 ani

In ce sens nu vor sa-ti spuna nimic? Nu reusesti sa ramai insarcinata?

Lucian141125685

acum 15 ani

ma bucur mult pentru realizare. sunt curioasa cum se numeste acest produs care te-a ajutat.

acum 15 ani

ma intereseaza acelasi lucru, ce produs naturist a facut acest miracol si ati ramas insarcinata ?

MIHAI47133376

acum 15 ani

felicitari ,si eu sunt mamica de baietel si de fetita,ambii nascuti prin cezariana ,la ultima sarcina aflind ca am fi.brom dar ii multumesc lui dumnezeu ca sunt sanatosi avind doar 27 ani