mersi selinuta20

Sarcina

Postata de augusta19 cu 14 ani in urma.

Buna mersi mult pt raspuns parca mai linistit un pic mai astept pana termin folia acasta si dupa aceea sa vad ce se intampla dar faza e ca de cateva zile parca si urinez mai des se poate sa fie tot de la AC sau... mai ales aseara mau durut foarte tare sanii ..dar na sa vedem ce se intampla dupa ce le termin.. dar si eu ma gandesc ca nu se poate sa fie o sarcina ar trebui sa am deja de o luna jumate si alte simptomenu? o zi buna

Raspunsuri (2)

selinuta20

acum 14 ani

si eu urinez des dar pentru ca trebuie sa imi vina si mi sau marit sani dar eu nu vreau sa imi mai vina pentru ca vreau bebe si tot incerc de 3 luni.stai linistita oricum cand te duci la un doctor ginecolog el te intreaba mereu prima zi a ultimei mestruatiei si mai adauga zece zile si iti zica ca este posibil sa fi ramas pe data de adica daca ai avut ciclu pe 03 03 plus zece el zice ca pe 13 03 ai ramas asta e un esemplu.daca vrei vorbim pe yahoo sallomea_2005

augusta19

acum 14 ani

Buna selinuta20 ce frumos ca vrei un bebe iti doresc sa reusesti cat mai repede si sa fie sanatos si tu la fel si cu problema mea nu stiu ce sa zic tiam zis si urinarile dese de cateva zile ....mau pus un pic pe ganduri dar astept pana termin folia mai am 3 zile si sa vedem daca imi vine menstruatia sau nu auzi si ce parere ai despre teste vreo 4 miam facut + 1 doctorita toate negative nu se poate sa dea gres nu? te pup si am intrat pe id-ul tau astept sa-mi dai accept sa vb daca vrei te pup