menstruatie sau .....

Sarcina

Postata de bxdd cu 10 ani in urma.

Buna ziua. PE DATA DE 20 a lunii am avut menstruatie pana pe data de 26 iar pe data de 17 mi-a aparut o sangerare cu cheaguri timp de 4 zile, mentionez ca nu era abundent abea se vedea pe absorbant. iar acum nu imi mai vine menstruatia , trebuia sa vina pe 21 si au trecut vreo 4 5 zile si nu a aparut si nu am nici o durere nimic care sa ma avertizeze ca totusi o sa apara. am avut contact sexuala neprotejar dar fara ejaculare. ce se intampla? va rog frumos sa ma ajutati ca nu stiu ce se intampla.am 20 de ani

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Efectuati un test de sarcina si consultati medicul ginecolog. Posibil ca acea sangerare sa fi fost menstruatia normala.

bxdd

acum 10 ani

da an facut test si mi-a iesit negativ