Menstruatie peste sarcina/

Sarcina

Postata de andre. cu 10 ani in urma.

Buna ziua!Sunt foarte nedumerita..acum 3 saptamani am avut contact sexual(a fost protejat cu spermicide dar tot s-a terminat in mine)ciclul mi-a intarziat 2 zile,dar in cele din urma a venit904.06.2013).Problema este ca imi curge putin fata de cum imi curge de obicei,si este mai deschis la culoare de un orsu aprins foarte curat.Sunt in a 3a zi de cm si pare a fi pe terminate.Mie deobicei imi tine 4-5 zile..Sunt foarte speriata,am facut si un test de sarcina care a iesit negativ.mentionez ca testul a fost facut in prima zi de ciclu9sangeram fff putin)

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Pentru a exclude sarcina puteti determina hCG seric ( din sange)..

andre.

acum 10 ani

Dar totusi care ar fi posibilitatile de a fi insarcinata?Ar putea fi altceva?

Utilizator21641040462

acum 2 ani

Buna. Crezi ca putem discuta putin pe subiecul acesta ,in privat? Multumesc