Menstruatie intarziata?

Sarcina Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11595418277 cu 3 ani in urma.

Buna! Care sunt sansele sa existe o sarcina dupa un singur contact sexual protejat si dupa 3 teste de sarcina doua negative si altul tot negativ cumva, dar dupa vreo jumate de ora sau mai mult pare a fi aparut a doua linie, dar pe jumate cumva si foarte putin vizibila, mai mult ca o umbra? Spune pe test ca nu ar mai fi ok rezultatul dupa mai mult de 10 minute, dar tot imi da de gandit. Menstruația intarzie, intr-adevar, dar nu ar fi prima oara pentru ca tot timpul e neregulat. Dar acum sunt vreo 12 zile intarziere si nu stiu ce sa cred. Am avut la inceputul lunii niste scurgerii maronii in cantitati mai mari si de lunga durata, cam o saptamana. De obicei scurgerile aceastea le aveam doar la ovulatie o zi sau doua.

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/de-ce-intarzie-menstruatia_13859

Utilizator11595710312

acum 3 ani

Eu cred ca sunt slabe șanse spre 0 .